İhale No: Kısa Film Hazırlama İhalesi (IMF-RE-2021-01)

İnsani Mayın Faaliyeti Derneği (İMFAD) Balıkesir/Türkiye merkezli Uluslararası bir insani yardım derneğidir. Suriye ve Türkiye’de insani mayın faaliyeti hizmetleri sunmak amacıyla çalışan, Türkiye’de kayıtlı bir dernektir.( https://www.imfad.org)

İMFAD, Türkiye’deki şirketlerden, insani mayın faaliyetlerinde kullanılmak üzere, kısa film hazırlanması için fiyat teklifi talep etmektedir.

İhaleye katılabilmek için;

  1. Şirket video hazırlama teknik altyapı ve yeterliliğine sahip ise ihaleye katılabilir.
  2. Şirket Türkiye’de kayıtlı bir şirket olmak ve eğitim videosu hazırlamak yeterliliğine sahip olmalıdır. (vergi kaydı, ticaret odası kaydı)
  3. Şirket şartnamede yer alan tarih ve saatte filmleri teslim etme konusunda gereken yeterliliğe sahip olmalıdır.
  4. Teklifler İMFAD tarafından belirtilmiş formatta, mühürlü ve iki su geçirmez zarfın içinde posta yolu ile ya da elden Altıeylül Mahallesi Çiğdem Sokak İnaler İş merkezi No:8 Daire:10 Altıeylül/Balıkesir adresine teslim edilecektir.
  5. İhale evrakları en son 18/08/2021 Çarşamba saat 17.00 tarihine kadar ilgili adrese ulaştırılmış olmalıdır.

İhale ile ilgilenen firmalar; Teklif belgeleri, format, detaylı koşullar ve daha fazla bilgi için lütfen iletişime geçiniz:

İMFAD  Lojistik Ofisi

E-mail: amarasli@imfad.org

Başvuru esnasında bu ilanı nerede (vacanciesinturkey.com / imfad.org) gördüğünüzü e-postanızda belirtmenizi rica ederiz.